ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو مدل 8128 نقره‌ای

تومان

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

 ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو مدل 8128 نقره‌ای

  شرکت بکو با تولید ماشین لباسشویی، این روزها توانسته بین سایر شرکت‌های موفق ظهور و رقابت را برای آنان کمی سخت‌تر از گذشته کند. یکی از دلایل موفقیت این شرکت این است که نیاز مشتری را برطرف می‌کند و برای مشتری خود ارزش و مقام خاصی قائل است. یکی از گزینه‌هایی که در هنگام خرید، خریدار به آن توجه زیادی دارد این است که میزان حجم لباسی که ماشین لباسشویی در خود جای می‌دهد چقدر است و به همین علت، هرچه مقدار دیگ بیشتر باشد لباس‌های بیشتری در ماشین لباسشویی جای می‌گیرند.

ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو مدل 8128 نقره‌ای برای خانواده‌هایی که تعداد آنان متوسط است گزینه بسیار عالی می‌باشد. وجود درب بزرگ به شما این امکان را می‌دهد که پتو و کاپشن را نیز برای شستشو در آن بیندازید. در ادامه مشخصات و ویژگی‌های این ماشین لباسشویی را با هم مطالعه می‌کنیم.

ماشین لباسشویی بکو 8128

مشخصات ظاهری ماشین لباسشویی بکو مدل 8128

برای اکثر خریداران، شکل ظاهری محصولی که می‌خرند حائز اهمیت است. شرکت بکو نیز با محصولات خود که شکل ظاهری فوق العاده زیبایی دارند، باعث می‌شود که خرید آن برای مردم بسیار جذاب شود.

جنس بدنه ماشین لباسشویی بکو مدل 8128 از استیل ضد زنگ ساخته شده است و این بدنه در برابر زنگ‌زدگی و پوسیدگی مقاوم است. دیگر مشخصات این ماشین لباسشویی صفحه نمایش لمسی آن است که در کنار درب بزرگ آن، ظاهر زیبایی را به ماشین لباسشویی می‌دهد.

ماشین لباسشویی بکو 8128

درب بزرگ ماشین لباسشویی

درب بزرگ ماشین لباسشویی بکو مدل 8128 در مقایسه با دیگر محصولات این شرکت و سایر کمپانی‌ها دارای اندازه خوبی است و بارگیری و تخلیه کار را بسیار آسان‌تر می‌کند.

ماشین لباسشویی بکو 8128

صفحه نمایش لمسی

یکی از ویژگی‌های جذاب ماشین لباسشویی بکو شاید همین موضوع لمسی بودن باشد. پیگیری و آگاهی از وضعیت لباسشویی به لطف صفحه نمایش لمسی آن که بزرگ و واضح است و همچنین ال ای دی که در آن به کار رفته است، کار با ماشین لباسشویی را بسیار آسان کرده و با وجود صفحه نمایش لمسی کنترل قابلیت‌ها و برنامه‌های ماشین لباسشویی نیز بسیار آسان شده است.

ماشین لباسشویی بکو 8128

معرفی ویژگی‌های ماشین لباسشویی بکو

ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو مدل 8128 نقره‌ای از 16 برنامه پشتیبانی می‌کند که با توجه به جنس و نوع پارچه می‌توانید برنامه را تنظیم کنید. با انتخاب برنامه مناسب، ماشین لباسشویی به طوری تنظیم می‌شود که به الیاف و جنس پارچه هیچ صدمه‌ای وارد نشود و به خوبی تمیز شود. هنگام انتخاب برنامه فقط کافی است که دکمه ولومی موجود بر روی دستگاه را بچرخانید که به راحتی بتواند خود را با نوع پارچه‌ای که در آن ماشین لباسشویی می‌اندازید هماهنگ کند.

اگر نگران لباس‌های کتان خود هستید بهترین کار این است که ماشین لباسشویی را روی گزینه‌ای که مربوط به لباس‌های کتان است تنظیم کنید تا دمای آب را به 60 درجه سانتی گراد برساند و لباس‌های کتان شما را با 30 درصد صرفه جویی در وقت و 40 درصد صرفه جویی در آب و برق بشوید. این برنامه بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است و در حفظ محیط زیست نیز کمک بسیار خوبی می‌کند.

برای افزایش کارایی ماشین لباسشویی مدل 8128 انواع سنسور در آن به کار گرفته شده است که عبارتند از سنسور اندازه‌گیری وزن لباس، سنسور تشخیص میزان کف و مواد شوینده و سنسور اندازه‌گیری وزن لباس که همه‌ی این‌ها در ماشین لباسشویی بکو تعبیه شده است. این سنسورها برای کارکرد بهتر هنگام شستشو سازماندهی شده‌اند.

در ادامه با کمی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های این ماشین لباسشویی آشنا خواهیم شد.

ماشین لباسشویی بکو 8128

شروع با تاخیر

ممکن است که هنگام به اتمام رسیدن کار ماشین لباسشویی، خانه نباشید و این امر موجب می‌شود که توانایی خارج نمودن لباس‌ها برای خشک شدن و هم‌چنین به منظور خروج بخار و بوی مواد شوینده را نداشته باشید. گزینه شروع با تاخیر این امکان را به شما می‌دهد که هنگام شستشو لباس‌ها در ماشین لباسشویی در منزل حضور داشته باشید.

 

برچسب مصرف انرژی A+++

همان‌طور که می‌دانید صرفه جویی در انرژی یکی از ویژگی‌هایی است که محصولاتی که تازه تولید می‌شوند باید آن را دارا باشند و این مورد یکی از ویژگی‌های مثبت آنان است. حال ماشین لباسشویی بکو مدل 8128 نیز این ویژگی را داراست. موتوری که در این محصول استفاده شده است مصرف انرژی را تا حدودی پایین می‌آورد و هزینه شما را به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد. مصرف انرژی در دستگاه‌‌هایی که برچسب صرفه جویی در مصرف انرژی دارند حدود 40 درصد کمتر از دستگاهایی است که مصرف انرژی آنان (A) می‌باشد.

 

تکنولوژی Aquafusion

این تکنولوژی جهت صرفه جویی در مصرف مواد شوینده در ماشین لباسشویی 8 کیلو مدل 8128 نقره‌ای به کار گرفته شده است. کار این تکنولوژی با استفاده از سنسورهایی است که در ماشین لباسشویی تعبیه شده تا به مقدار لباسی که درون دیگ لباسشویی است مواد شوینده را استفاده کند و در نتیجه مواد کمتری را استفاده می‌کنید.

 

لباس‌ها تقریبا خشک

یکی دیگر از ویژگی‌های لباسشویی بکو، توانایی خشک کردن لباس‌ها بعد از شستشو آن است به طوری که 47درصد از آب لباس‌ها را می‌گیرد. طبق آزمایشات صورت گرفته میزان رطوبت لباس‌ها پس از پایان شستشو 53 درصد خواهد بود.

 

برنامه شستشو 14 دقیقه‌ای

ممکن است که گاهی اوقات عجله داشته باشید و بخواهید که زودتر لباس‌هایتان شسته شود. این قابلیت برای شما بسیار کارساز است. می‌توانید 2 کیلوگرم لباس را به مدت 14 دقیقه در این ماشین لباسشویی بیندازید و لباس‌هایی تمیز تحویل بگیرید.

 

تکنولوژی AquaWave

برجستگی داخل دیگ و هم‌چنین طرح موج‌دار درب ماشین لباسشویی بکو مدل 8128 موجب شده که تا حدودی لباس‌ها از بدنه ماشین لباسشویی دور باشند و حرکاتی موج‌دار داشته باشند. هم‌چنین به دلیل افزایش کارایی در شستشو لباس‌ها و ورود و خروج آب، مواد شوینده بر روی لباس نمی‌ماند و آن‌ها به تمیزی و پاکیزگی روز اول خواهند بود. قابل به ذکر است که حرکت دیگ به گونه‌ای است که به لباس‌های شما هیچ آسیبی وارد نشود.

 

شستشو Shirts

اگر لباسی در کمد لباس‌های شما است که بیشتر از سایر لباس‌ها آن را دوست دارید بهترین کار این است که با این برنامه شستشو، آن را به ماشین لباسشویی بکو بسپارید. این برنامه شستشو به منظور بیش‌ترین مراقبت از لباس‌ها طراحی شده است. با انتخاب این برنامه، لباس‌ها در دمای 40 درجه و هم‌چنین با حرکات آرام دیگ شسته می‌شوند. یکی از خوبی‌های این برنامه در این است که لباس‌ها کم‌ترین آسیب را می‌بینند و دیگری این که طول عمر لباس‌های شما نیز زیاد می‌شود.

ماشین لباسشویی بکو 8128

سایر ویژگی‌های ماشین لباسشویی بکو

+++A1- کم‌ترین میزان مصرف انرژی

2- ذخیره انرژی

3- وزن: 70 کیلوگرم

4- پهنا: 600 میلی متر

5- ارتفاع: 840 میلی متر

6- عمق: 540 میلی متر

7- اندازه درب: ایکس لارج

8- میزان مصرف سالیانه آب: 10560 لیتر

9- میزان مصرف سالیانه انرژی برحسب کیلو وات در ساعت: 196 کیلو وات ساعت

10- کنترل بار نامتعادل

11- منبع تغذیه خودکار

12-77 دسیبل مقدار صدا حین خشک کردن البسه

13-52 دسیبل مقدار صدا حین شستشو

14- وجود قفل کودک

15- لکه بری بسیار قوی

16- مجهز به سیستم چرخه تسمه‌ است

17- تنظیم خودکار کمیت آب

18- حفاظت از سرریز

19- کنترل لباس‌های شسته شده ناموزون

20- دکمه کنترل لمسی

 

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

1-گنجایش ماشین

گنجایش ماشین لباسشویی یکی از گزینه‌هایی است که برای خریداران بسیار مهم است. اگر خانواده شما 2 نفره است، گنجایش ماشین لباسشویی 7 کیلو برای شما مناسب است اما اگر از 2 نفر بیشتر هستید، ماشین لباسشویی 8 کیلو مناسب‌تر می‌باشد. اگر علاوه بر لباس، می‌خواهید پتو نیز به ماشین لباسشویی بیندازید، پیشنهاد می‌کنیم که گنجایش بالاتری را انتخاب کنید.

2-مصرف انرژی

یکی از بهترین مصرف انرژی‌ها می‌باشد زیرا انرژی کمتری را مصرف می‌کند و موجب A+++مصرف انرژی مصرف کمتر در برق و آب می‌شود. همین امر موجب افزایش طول عمر ماشین لباسشویی نیز می‌شود.

3-دیگ شستشو

سوراخ‌های ریزتر مناسب‌تر هستند زیرا از نخ کش شدن لباس‌ها جلوگیری شده و میزان آبی که وارد دیگ می‌شود کم خواهد شد. همین امر باعث کیفیت در شستشو می‌شود.

4-ویژگی ظاهری

علاوه برکارایی ماشین لباسشویی، ظاهر آن نیز بسیار مهم است. هنگام خرید، دکمه‌ها و لمسی بودن و غیر لمسی بودن آن تاثیر مستقیمی را بر روی ظاهر لباسشویی دارد. هنگام خرید از سالم بودن ال ای دی و هم‌چنین اندازه درب و میزان باز شدن در اطمینان حاصل کرده و دقت کنید.

5-قفل کودک

اگر در خانه خود کودک دارید بهتر است هنگام خرید از قفل کودک غافل نشوید.

6-شاغل بودن افراد

اگر افراد خانواده شاغل هستند و می‌خواهید زمانی که در خانه هستید فرآیند شستشو صورت بگیرد، بهتر است که ماشین لباسشویی را انتخاب کنید که قابلیت تاخیر در شستشو را داشته باشد.

7-مشخصات دقیق

قبل از خرید بهتر است که به سایت شرکت سازنده بروید و مشخصات دقیق آن محصولی را که می‌خواهید انتخاب کنید مطالعه کنید.

8-موتور بدون تسمه

بهترین گزینه برای خرید، آن ماشین لباسشویی است که تسمه نداشته باشد ولی تعمیر موتورهای تسمه‌دار راحت‌تر است.

همانطور که مشاهده نمودید، برای خرید یک ماشین لباسشویی خوب و مناسب، به این 8 مورد حتما توجه کنید. قابل به ذکر است که تمامی این موارد را می‌توانید در ماشین لباسشویی بکو مدل 8128 پیدا کنید.

امیدواریم که با خواندن مطالب بالا در انتخاب ماشین لباسشویی که نیازهای شما را برآورده ‌کند نزدیک‌تر شده باشید و بهترین را برای خود و خانوادتان انتخاب کنید.

یخچال فریزر های موجود در گناوه دات نت را از این لینک مشاهده نمایید.

مشاهده این محصول در سایت سازنده

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو مدل 8128 نقره‌ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.