کارواش خانگی همه کاره جت مینی

تومان

توضیحات

یه ماشین کثیف می تونه کلی انرژی ادم رو بگیره و حتی روز آدم رو خراب کنه.اما شستن ماشین هم کار راحتی به حساب نمیاد.تو خوبه آب داری شلنگ داری اما نمیشه! چرا که یا فشار آب پایینه یا حوصله کف مالی کردن ماشینو نداری و یا مثل من از هدر رفت بیشتر از نیاز آب هنگام شستن ماشین بدت میاد.

کارواش خانگی همه کاره جت مینی راه حلی ساده برای بسیاری از مشکلات!

کارواش خانگی همه کاره جت مینی (2)

می مونه ماشین رو ببری کارواش که اینم خودش باز دردسرهایی داره.علاوه بر اینکه هزینه داره کلی هم وقت می بره.باید بری تو صف وایسی نوبت برس نرسه رسید یک ساعت معطل شی از این ور همه امکاناتو تو خونه داری الا یه کارواش!

کارواش خانگی همه کاره جت مینی (4)

شلنگ ایزی جت

کارواش نمی خری چون گرونه! خوب ما تقریبا صفر تا صد این مشکل رو با کارواش خانگی همه کاره جت مینی حل کردیم.نیاز به کارواش خانگی های موتور دار و گرون نیست با همون فشار آب خانگی این براتون کاری می کنه کارستون.کافیه سری اون رو به حالتی که می خواید تغییر بدید.این کارواش خانگی همه کاره فشار آب رو کنترل می کنه و مطابق خواسته شما اون رو اسپری می کنه.با تعجبب ببینید آبی که فشارش کم هست رو چطوری با فشار به ماشینتون می پاشه و اون رو تمیز می کنه.

جهت مشاهده سایر وسایل تزئیناتی خودرو اینجا کلیک کنید

کارواش خانگی همه کاره جت مینی (11)

کارواش خانگی ارزان

دقیقا به کیفیت کارواش های بیرون!حالا خیلی ها می گن که با مشکل کف مالی ماشینمون چکار کنیم.نگران این هم نباشید.این کارواش خانگی همه کاره یه لیوان زیرش داره که مخصوص ریختن مایع تمیز کننده ست.کافیه لیوان رو باز کنید مایع رو بریزید لیوان رو ببندید و کارواش رو به شلنگ آپ متصل کنید.آب از شلنگ ابتدا وارد لیوان شده چرخش می خوره کف درس می کنه بعد با فشار تعین شده شما رو ماشین پاشیده می شه.

کارواش خانگی همه کاره جت مینی (12)

به اندازه ای که مایع تمیز کننده ریختید کف درست می شه بعدش آب رو ماشین اسپری می شه و کف رو می شوره.به همین راحتی در منزل بدون دردسر و هدر رفت آب ماشینتون رو می شورید و دیگر نه نیاز به در صف رفتن کارواش دارید و نه نیاز به پرداخت هزینه همزمان با این کار ها در مصرف آب هم صرفه جویی کردید.

کارواش خانگی همه کاره جت مینی (10)

خرید کارواش ایزی جت در تهران

کارواش خانگی همه کاره جت مینی فقط برای شستن ماشین نیست و جوری که از اسمشم معلومه همه کارست.اگر شما عاشق باغبونی و پرورش گل ها هستید قطعا با این مشکل روبرو شدید که  وقتی می خواهید برگ های گلها رو بشورید گل ها اسیب می بینن چرا که شیوه پاشیدن آب روی آنها صحیح نیست.

کارواش خانگی همه کاره جت مینی (5)

اگر از آب پاشهای دستی هم استفاده کنید کلی وقت می بره.این کارواش خانگی برای رفع این ایراد هم سری متناسب داره.کافیه تنظیمش کنید و در زمانی اندگ گلهای خوشکلتون رو تمیز کنید بدون اینکه کوچکترین آسیبی بهشون برسه.

کارواش خانگی همه کاره جت مینی (6)

 

همچنین این کارواش خانگی می تواند برای پاشیدن آب به جاهای بلند نیز مورد استفاده قرار بگیرد.کافیه سری آن را تنظیم کنید و از فاصله زیاد پاشیدن آن لذت ببرید.

کارواش خانگی همه کاره جت مینی (8)

این کارواش با کیفیتی عالی و هزینه ای کم توسط ماه بانو تهیه شده است.پرداخت وجه این محصول درب منزل و پس از تحویل گرفتن محصول خواهد بود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کارواش خانگی همه کاره جت مینی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.